Продукція > AVX > TRJE336K035H0250
TRJE336K035H0250
TRJE336K035H0250 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 33uF 10% ESR = 250mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук