Продукція > KYOCERA AVX > TRJE336M035R0250V
TRJE336M035R0250V
TRJE336M035R0250V Kyocera AVX
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 33uF 20% ESR = 250mOhm
Написати відгук