TRJE337K006RRJ
TRJE337K006RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 330UF 6.3V 10% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF +/-10% 6.3V.
Інші пропозиції TRJE337K006RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE337K006RRJ TRJE337K006RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF +/-10% 6.3V