Продукція > AVX > TRJE337K010R0100
TRJE337K010R0100
TRJE337K010R0100 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 330uF 10% ESR = 100mOhm
Написати відгук