TRJE337M006RRJ
TRJE337M006RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 330UF 6.3V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF +/-20% 6.3V.
Інші пропозиції TRJE337M006RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE337M006RRJ TRJE337M006RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF +/-20% 6.3V