Продукція > AVX > TRJE337M006RRJV
TRJE337M006RRJV
TRJE337M006RRJV AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 330uF 20% ESR = 330mOhm
Написати відгук