TRJE476K025R0150
TRJE476K025R0150 KYOCERA AVX Components
trj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 47uF 25V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.15 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 Medical T/R
на замовлення 3200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук