TRJE476M025RRJ
TRJE476M025RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 47UF 25V 20% 2917
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF +/-20% 25V.
Інші пропозиції TRJE476M025RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE476M025RRJ TRJE476M025RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF +/-20% 25V
товару немає в наявності
TRJE476M025RRJ TRJE476M025RRJ Виробник : KYOCERA AVX TRJ-3165348.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF +/-20% 25V