Продукція > AVX > TRJE477K006H0200
TRJE477K006H0200
TRJE477K006H0200 AVX
trj-776856.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 440uF 10% ESR = 200mOhm
Написати відгук