TRJE477M006RRJ
TRJE477M006RRJ AVX Corporation
trj.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 470UF 6.3V 20% 2917
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF +/-20% 6.3V.
Інші пропозиції TRJE477M006RRJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRJE477M006RRJ TRJE477M006RRJ Виробник : AVX trj-776856.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 470uF +/-20% 6.3V