Продукція > RADPOL > TRJHA205266011003MC1
TRJHA205266011003MC1 RADPOL
Виробник: RADPOL
Category: Heat Shrink Tubes
Description: Heat shrink sleeve; 205mm; L: 1000mm; black; polyolefine
Operating temperature: -35...110°C
Type of cable accessories: heat shrink sleeve
Material: polyolefine
Plating material: mastic
Thickness: 2.5mm
Length: 1m
Diameter after shrinking: 66mm
Min. diameter before shrinking: 205mm
Shrinkage temperature: 120°C
Colour: black
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Heat Shrink Tubes, Description: Heat shrink sleeve; 205mm; L: 1000mm; black; polyolefine, Operating temperature: -35...110°C, Type of cable accessories: heat shrink sleeve, Material: polyolefine, Plating material: mastic, Thickness: 2.5mm, Length: 1m, Diameter after shrinking: 66mm, Min. diameter before shrinking: 205mm, Shrinkage temperature: 120°C, Colour: black.