Продукція > KYOCERA AVX > TRJU337K016R0200V
TRJU337K016R0200V
TRJU337K016R0200V Kyocera AVX
TRJ-3165348.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 330uF 10% ESR=20 0mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук