Продукція > KYOCERA AVX > TRJU477K010R0200V
TRJU477K010R0200V
TRJU477K010R0200V Kyocera AVX
TRJ.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 470uF 10% 2924 E SR= 200 mOhm
на замовлення 509 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук