Продукція > KYOCERA AVX > TRMD157K010R0045
TRMD157K010R0045
TRMD157K010R0045 KYOCERA AVX
catalogue_TRM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRMD157K010R0045 TRMD157K010R0045 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM-3077572.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 150uF 10% ESR=45mOhm