Продукція > KYOCERA AVX > TRMD226M035H0070
TRMD226M035H0070
TRMD226M035H0070 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 22uF 20% ESR = 7 0mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук