Продукція > KYOCERA AVX > TRMD227M010H0035
TRMD227M010H0035
TRMD227M010H0035 KYOCERA AVX
catalogue_TRM-3077572.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 220uF 20% ESR = 35mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук