Продукція > KYOCERA AVX > TRMD475K050R0200
TRMD475K050R0200
TRMD475K050R0200 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 4.7uF 10% ESR=20 0mOhm
на замовлення 5031 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук