Продукція > AVX > TRMD476M020H0055
TRMD476M020H0055
TRMD476M020H0055 AVX
catalogue_TRM-1021477.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 47uF 20% ESR = 55mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук