Продукція > AVX > TRME107K020H0045
TRME107K020H0045
TRME107K020H0045 AVX
catalogue_TRM-1021477.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 100uF 10% ESR = 45mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук