Продукція > KYOCERA AVX > TRME108K004H0023
TRME108K004H0023
TRME108K004H0023 Kyocera AVX
catalogue_TRM-1021477.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 1000uF 10% ESR = 23mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук