Продукція > AVX CORPORATION > TRME157M016H0030
TRME157M016H0030 AVX Corporation
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 150uF 20% ESR = 30mOhm.
Інші пропозиції TRME157M016H0030
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRME157M016H0030 TRME157M016H0030 Виробник : AVX catalogue_TRM-1021477.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 150uF 20% ESR = 30mOhm