Продукція > KYOCERA AVX > TRME227K012R0035
TRME227K012R0035 KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT, Packaging: Tape & Reel (TR), Part Status: Active.
Інші пропозиції TRME227K012R0035
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRME227K012R0035 TRME227K012R0035 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM-3077572.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 12V 220uF 10% ESR=35mOhm