Продукція > KYOCERA AVX > TRME336K035H0065
TRME336K035H0065
TRME336K035H0065 KYOCERA AVX
catalogue_TRM-3077572.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 33uF 10% ESR = 6 5mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук