Продукція > KYOCERA AVX > TRME337K010H0035
TRME337K010H0035
TRME337K010H0035 KYOCERA AVX
catalogue_TRM-3077572.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 330uF 10% ESR = 35mOhm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук