Продукція > AVX > TRMU158K002R0018
TRMU158K002R0018
TRMU158K002R0018 AVX
catalogue_TRM-1021477.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5V 1500uF 10% 2924 ESR= 18 mOhm
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRMU158K002R0018 TRMU158K002R0018 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM-3077572.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.5V 1500uF 10% 2924 ESR= 18 mOhm