Продукція > KYOCERA AVX > TRMU477K010R0023
TRMU477K010R0023
TRMU477K010R0023 KYOCERA AVX
catalogue_TRM.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 470UF 10% 10V 2924
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2924 (7361 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 23mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: U
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 10 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 470UF 10% 10V 2924, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 2924 (7361 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.240" W (7.30mm x 6.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 23mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: U, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 10 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TRMU477K010R0023 TRMU477K010R0023 Виробник : KYOCERA AVX catalogue_TRM.pdf Description: CAP TANT 470UF 10% 10V 2924
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: U
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 10 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
TRMU477K010R0023 TRMU477K010R0023 Виробник : Kyocera AVX catalogue_TRM.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 470uF 10% 2924 E SR= 23 mOhm