TRV-096S024ST
TRV-096S024ST Thomas Research Products
TRV-096_DS.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 4A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 6.69" L x 2.66" W x 1.45" H (170.0mm x 67.5mm x 37.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 88%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 82 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 4A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 6.69" L x 2.66" W x 1.45" H (170.0mm x 67.5mm x 37.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 88%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.