Продукція > TAI-SHING > TRV-12VDC-SC-CD
TRV-12VDC-SC-CD Tai-Shing
Виробник: Tai-Shing
1C обмотка 12V, конт. 15A/30VDC, 250VAC, 22.3x16.5x11.2мм Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук