TRV-150S024ST
TRV-150S024ST Thomas Research Products
TRV-150_Series_DS.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 8.90" L x 2.66" W x 1.57" H (226.0mm x 67.5mm x 40.0mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 6.25A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 150 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 6.25A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 8.90" L x 2.66" W x 1.57" H (226.0mm x 67.5mm x 40.0mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 6.25A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 150 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.