TRV-250S024ST
TRV-250S024ST Thomas Research Products
TRV-250.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 10.41A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.66" L x 3.46" W x 1.32" H (220.0mm x 88.0mm x 33.5mm)
Voltage - Output: 24V
Type: Constant Voltage
Operating Temperature: -35°C ~ 70°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 96%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 10.41A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Obsolete
Power (Watts): 250 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 112 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CV AC/DC 24V 10.41A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.66" L x 3.46" W x 1.32" H (220.0mm x 88.0mm x 33.5mm), Voltage - Output: 24V, Type: Constant Voltage, Operating Temperature: -35°C ~ 70°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 96%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 10.41A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Obsolete, Power (Watts): 250 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.