Продукція > SENIX CORPORATION > TS-100.03A1X.007FA
TS-100.03A1X.007FA
TS-100.03A1X.007FA Senix Corporation
toughsonic-3-30mm-data-sheet-1.pdf
Виробник: Senix Corporation
Description: SENSOR PROX ULTRASONIC 910MM CYL
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded - M30
Output Type: Analog Current and Voltage, NPN/PNP
Sensing Distance: 35.827" (910mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Stainless Steel
Sensor Type: Ultrasonic
Ingress Protection: IP68 NEMA 4X, IP68 NEMA 6P
Indicator: No Indicator
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR PROX ULTRASONIC 910MM CYL, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded - M30, Output Type: Analog Current and Voltage, NPN/PNP, Sensing Distance: 35.827" (910mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Stainless Steel, Sensor Type: Ultrasonic, Ingress Protection: IP68 NEMA 4X, IP68 NEMA 6P, Indicator: No Indicator.