Продукція > SENIX CORPORATION > TS-100.30C1X.007FB
TS-100.30C1X.007FB
TS-100.30C1X.007FB Senix Corporation
TSPC-15S.pdf
Виробник: Senix Corporation
Description: TOUGHSONIC 30 1.5" NPT RS-232
Packaging: Box
Package / Case: Cylinder, Threaded
Output Type: Analog Current and Voltage, NPN/PNP
Sensing Distance: 30' (9.1m)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Material - Body: Stainless Steel
Sensor Type: Ultrasonic
Ingress Protection: IP68
Написати відгук
Description: TOUGHSONIC 30 1.5" NPT RS-232, Packaging: Box, Package / Case: Cylinder, Threaded, Output Type: Analog Current and Voltage, NPN/PNP, Sensing Distance: 30' (9.1m), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Material - Body: Stainless Steel, Sensor Type: Ultrasonic, Ingress Protection: IP68, Indicator: No Indicator.