TS-1000-112F
TS-1000-112F Mean-Well USA, Inc.
ts-1000-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
DC to AC Inverter 12VDC-IN 100VAC/110VAC/115VAC/120VAC 1000W True Sine Wave
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Інші пропозиції TS-1000-112F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS-1000-112F TS-1000-112F Виробник : MEAN WELL Power Inverters 1000W 12VDC 110VAC GFCI Protection