TS-1000-124F MEAN WELL USA Inc.
TS-1000-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: INVERTER
Features: Frequency Control
Packaging: Bulk
Voltage - Output: 100VAC, 110VAC, 115VAC, 120VAC
Voltage - Input: 24VDC
AC Outlets: 2
Type: Inverter
Size: 13.58" L x 7.24" W x 2.76" H (345.0mm x 184.0mm x 70.0mm)
Connector - AC Output: None (Hardwire)
Connector - Voltage Input: Terminals
Region Utilized: International
Remote Capability: Yes
Power - Output Continuous: 1000 W
Power - Output Surge: 2000 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INVERTER, Features: Frequency Control, Packaging: Bulk, Voltage - Output: 100VAC, 110VAC, 115VAC, 120VAC, Voltage - Input: 24VDC, AC Outlets: 2, Type: Inverter, Size: 13.58" L x 7.24" W x 2.76" H (345.0mm x 184.0mm x 70.0mm), Connector - AC Output: None (Hardwire), Connector - Voltage Input: Terminals, Region Utilized: International, Remote Capability: Yes, Power - Output Continuous: 1000 W, Power - Output Surge: 2000 W.
Інші пропозиції TS-1000-124F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TS-1000-124F TS-1000-124F Виробник : MEAN WELL TS-1000-SPEC.PDF Power Inverters 1000W 24VDC 110VAC GFCI Protection