Продукція > IPS > TS1-3K0-LI-MC-BC48
TS1-3K0-LI-MC-BC48
  • TS1-3K0-LI-MC-BC48
  • TS1-3K0-LI-MC-BC48
  • TS1-3K0-LI-MC-BC48
TS1-3K0-LI-MC-BC48 IPS
TS1-LI-MC-BC-spec_EN-R3.pdf
Виробник: IPS
Category: Computer Power Supply Units and UPSs
Description: Power supply: UPS; 2.4kW; 3kVA; 230V; IEC C13 x3,Schuko x3; 0÷40°C
Type of power supply: UPS
Power: 2.4kW; 3kVA
Output voltage: 230V
Kind of connector: IEC C13 x3; Schuko x3
Body dimensions: 144x246.5x215mm
Number of output sockets: 6
Protection: discharge below; short circuit protection SCP
Output voltage frequency: 50...60Hz
Rechargeable battery voltage: 48V
Supply voltage: 230V
Number of rechargeable batteries: 0
Frequency: 45...55Hz
Operating temperature: 0...40°C
Battery/ rechargeable battery: none
Topology: Line Interactive
Power factor: ≥0.8
PC accessories application: computers protection; telecommunication equipment protection
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Computer Power Supply Units and UPSs, Description: Power supply: UPS; 2.4kW; 3kVA; 230V; IEC C13 x3,Schuko x3; 0÷40°C, Type of power supply: UPS, Power: 2.4kW; 3kVA, Output voltage: 230V, Kind of connector: IEC C13 x3; Schuko x3, Body dimensions: 144x246.5x215mm, Number of output sockets: 6, Protection: discharge below; short circuit protection SCP, Output voltage frequency: 50...60Hz, Rechargeable battery voltage: 48V, Supply voltage: 230V, Number of rechargeable batteries: 0, Frequency: 45...55Hz, Operating temperature: 0...40°C, Battery/ rechargeable battery: none, Power supply unit features: AVR automatic regulation of mains voltage; batteries installed outside; pure sinusoid, Topology: Line Interactive, Power factor: ≥0.8, PC accessories application: computers protection; telecommunication equipment protection.