TS1208-H12-180gF KND
Виробник: KND
12x12mm H=12mm, 12V DC, 50 mA, life 100000 cycles, travel 0.25c0.15mm SMD, operating force 180c50gf, wings Tss12a-120 Tact switch PRZ Tss12a-120
кількість в упаковці: 250 шт
на замовлення 1185 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
12x12mm H=12mm, 12V DC, 50 mA, life 100000 cycles, travel 0.25c0.15mm SMD, operating force 180c50gf, wings Tss12a-120 Tact switch PRZ Tss12a-120, кількість в упаковці: 250 шт.