TS50P06G C2G
TS50P06G C2G Taiwan Semiconductor Corporation
TS50P05G%20SERIES_H2203.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: BRIDGE RECT 1P 800V 50A TS-6P
Diode Type: Single Phase
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: Standard
Supplier Device Package: TS-6P
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V
Current - Average Rectified (Io): 50 A
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 25 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 800 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BRIDGE RECT 1P 800V 50A TS-6P, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SIP, TS-6P, Mounting Type: Through Hole, Diode Type: Single Phase, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: Standard, Supplier Device Package: TS-6P, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Voltage - Peak Reverse (Max): 800 V, Current - Average Rectified (Io): 50 A, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 25 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 800 V.