TS5204CQ33 Taiwan Semiconductor Corporation
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: 80MA 3.3V ULTRA LOW DROPOUT VOLT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-VDFN Exposed Pad
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 80mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 16V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 6-DFN (2x2)
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Current Limit
PSRR: 65dB (100Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 80mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Current - Supply (Max): 3.1 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 80MA 3.3V ULTRA LOW DROPOUT VOLT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-VDFN Exposed Pad, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 80mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 16V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 6-DFN (2x2), Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Current Limit, PSRR: 65dB (100Hz), Voltage Dropout (Max): 0.6V @ 80mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Current - Supply (Max): 3.1 mA.