Продукція > CONDUCTRF > TSA74-N1S1-S60
TSA74-N1S1-S60
TSA74-N1S1-S60 ConductRF
1ba2c8cf3c00fe69d60b52111cebec07.pdf
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-PLUG 5'
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: SMA to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable
1st Connector: SMA Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY SMA-NTYPE PLUG-PLUG 5', Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: SMA to N-Type, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: SMA Plug, 2nd Connector: N-Type Plug, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.