Продукція > CONDUCTRF > TSA89-D1D1-S60
TSA89-D1D1-S60
TSA89-D1D1-S60 ConductRF
0a43c0adcf0f3abc87b2b953d292a0f7?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 5'
Packaging: Bag
Features: Shielded
Color: Black
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: 2.92mm to 2.92mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 2.92mm Plug
2nd Connector: 2.92mm Plug
Frequency - Max: 40 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL 2.92MM TO 2.92MM 5', Packaging: Bag, Features: Shielded, Color: Black, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: 2.92mm to 2.92mm, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 2.92mm Plug, 2nd Connector: 2.92mm Plug, Frequency - Max: 40 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.