Продукція > CONDUCTRF > TSA89-E1E1-S36
TSA89-E1E1-S36
TSA89-E1E1-S36 ConductRF
0a43c0adcf0f3abc87b2b953d292a0f7?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY 3.5MM PLUG TO PLUG 36"
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: 3.5mm to 3.5mm
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 3.5mm Plug
2nd Connector: 3.5mm Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 32 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
Написати відгук
Description: CBL ASSY 3.5MM PLUG TO PLUG 36", Features: Shielded, Packaging: Bag, Color: Black, Length: 36.00" (914.40mm), Style: 3.5mm to 3.5mm, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: 3.5mm Plug, 2nd Connector: 3.5mm Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 32 GHz, 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.