Продукція > CONDUCTRF > TSA89-E1N1-S36
TSA89-E1N1-S36
TSA89-E1N1-S36 ConductRF
0a43c0adcf0f3abc87b2b953d292a0f7?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: CBL ASSY 3.5MM-NTYPE PLG-PLG 36"
Color: Black
Length: 36.00" (914.40mm)
Style: 3.5mm to N-Type
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Cable Type: 4.95mm OD Coaxial Cable
1st Connector: 3.5mm Plug
2nd Connector: N-Type Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms