TSC-075S070DT
TSC-075S070DT Thomas Research Products
TSC-75_Series_DS.pdf
Виробник: Thomas Research Products
Description: LED DRIVR CC AC/DC 53-107V 700MA
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.74" L x 3.50" W x 1.50" H (222.0mm x 89.0mm x 38.1mm)
Voltage - Output: 53 ~ 107V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 528VAC
Approval Agency: CE, cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 86%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 700mA
Dimming: Analog
Voltage - Input (Min): 249VAC
Power (Watts): 75 W
Number of Outputs: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVR CC AC/DC 53-107V 700MA, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.74" L x 3.50" W x 1.50" H (222.0mm x 89.0mm x 38.1mm), Voltage - Output: 53 ~ 107V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 528VAC, Approval Agency: CE, cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 86%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 700mA, Dimming: Analog, Voltage - Input (Min): 249VAC, Power (Watts): 75 W, Number of Outputs: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.