TSF30L150C
TSF30L150C Taiwan Semiconductor Corporation
TSF30L100C SERIES_C2105.pdf
Виробник: Taiwan Semiconductor Corporation
Description: DIODE ARR SCHOTT 150V ITO220AB
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Diode Configuration: 1 Pair Common Cathode
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 15A
Supplier Device Package: ITO-220AB
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 150°C
Part Status: Active
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 920 mV @ 15 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 µA @ 150 V