TSF6A24V
TSF6A24V nVent
Виробник: nVent
Description: Transient Surge Filter, 24 V Un,
Packaging: Retail Package
Features: Remote Signaling Contacts
Mounting Type: DIN Rail
Operating Temperature: -35°C ~ 40°C
Approval Agency: CE
Form: Base + Module
Part Status: Active
Number of Poles: 1
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 30V
Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 3 kA
Current - Discharge (Max) (8/20µS): 20 kA
Voltage - Protection Rating (VPR): 900 V
Voltage - Protection Level (VP) (2416): 500 V
на замовлення 423 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TSF6A24V nVent
Description: Transient Surge Filter, 24 V Un,, Packaging: Retail Package, Features: Remote Signaling Contacts, Mounting Type: DIN Rail, Operating Temperature: -35°C ~ 40°C, Approval Agency: CE, Form: Base + Module, Part Status: Active, Number of Poles: 1, Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV): 30V, Current - Discharge (Nom) (8/20µS): 3 kA, Current - Discharge (Max) (8/20µS): 20 kA, Voltage - Protection Rating (VPR): 900 V, Voltage - Protection Level (VP) (2416): 500 V.