Продукція > TSH > TSH1205D
TSH1205D
Виробник:
на замовлення 6316 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TSH1205D
DC/DC, 2W, Вход: 12VDC, Выход: ±5V/±200mA, изоляция 1000VDC, корпус SMD, -40...+85 С Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції TSH1205D
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TSH 1205D Виробник : Traco Power tsh.pdf DC/DC, 2W, Вход: 12VDC, Выход: ±5V/±200mA, изоляция 1000VDC, корпус SMD, -40...+85 С Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шт