TSH2405S
Виробник:
на замовлення 6316 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TSH2405S
Description: DC DC CONVERTER 5V 2W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 14-SMD Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.50" L x 0.37" W x 0.36" H (12.7mm x 9.3mm x 9.2mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 400mA, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Not For New Designs, Power (Watts): 2 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV.
Інші пропозиції TSH2405S
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
TSH 2405S | Виробник : Traco Power |
DC/DC, 2W, Вход: 24VDC, Выход: +5V/400mA, изоляция 1000VDC, корпус SMD, -40...+85 С Група товару: DC-DC перетворювачі на друковану плату в корпусі SMD Од. вим: шткількість в упаковці: 10 шт |
товару немає в наявності |