Продукція > TDK CORPORATION > TSL0709RA-470KR94-PF
TSL0709RA-470KR94-PF
TSL0709RA-470KR94-PF TDK Corporation
TSL_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 47UH 940MA 170 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.303" Dia (7.70mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR): 170mOhm Max
Q @ Freq: 20 @ 2.52MHz
Frequency - Self Resonant: 7.6MHz
Current - Saturation (Isat): 960mA
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.378" (9.60mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 940 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 940MA 170 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.303" Dia (7.70mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, DC Resistance (DCR): 170mOhm Max, Q @ Freq: 20 @ 2.52MHz, Frequency - Self Resonant: 7.6MHz, Current - Saturation (Isat): 960mA, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.378" (9.60mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 940 mA.