Продукція > TDK CORPORATION > TSL0809RA-470K1R0
TSL0809RA-470K1R0
TSL0809RA-470K1R0 TDK Corporation
TSL_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 47UH 1A TH
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Vertical Cylinder
Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.346" (8.80mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 1A TH, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Vertical Cylinder, Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.346" (8.80mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 1 A.