Продукція > KOA SPEER > TSL1TTE15L0D
TSL1TTE15L0D
TSL1TTE15L0D KOA Speer
SL07-1-2-3-SLN2-SLZ-TSL-944281.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 1W 0.015 Ohm 0.5% 100ppm
Написати відгук